Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakończenie tematu podświetlenia pokręteł

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zakończenie tematu podświetlenia pokręteł

    kilka dni temu ogladalem pomiar takiego paska u mastersa, z tego co pamietam w serii wyszło circa 140/320 wobec jak rozumiem twoich okolo 115/285 to juz jest jakas roznica.
    a jakie masz wlasciwie parametry? i czy sa one jakos rozsadnie potwierdzone?
    baloo

  • #2
    Zakończenie tematu podświetlenia pokręteł

    Jako że mój temat już zamknięty piszę w nowym.
    Trochę mi zeszło zanim dobrałem się do tego podświetlenia, ale troszkę pochorowałem. Dzięki wskazówkom które otrzymałem po moim zapytaniu, udało mi się.
    No - wyjęcie tego pokrętla rzeczywiście wymagało trochę siły, ale udało się , a żarówka rzeczywiście była spalona. Wyciągnięcie jej nie było takie trudne, chociaż bałem się że mi się posypie od ściśnięcia szczypcami. No i tu się zaczęły schody. Dobrze że kupiłem 5 żaróweczek bo przy wkładaniu 3 się posypały bo wsadzenie tego na miejsce graniczyło prawie z cudem, bo jak weszła to nie chciała zaskoczyć i za chwilę sama wypadała, ale chyba mi się udało bo świeci. Jeszcze raz Dziękuję Klubowiczom za pomoc, tymbardziej bo w ksążce "Skoda Octavia" wydanej przez WKŁ nie ma nic na ten temat.
    Marcus

    Komentarz


    • #3
      a gdziie takom żarwkę można kupić

      Komentarz


      • #4
        daniel0607, w kazdym sklepie motoryzacyjnym - zaróweczka 12V 1,2 W - z wąsami na wsówkę k
        DACAR.team

        Komentarz


        • #5
          czy to nie jest czasami taka jak w tylnim trzecim świetle stop

          Komentarz


          • #6
            daniel0607, chyba takie same sa w listwie trzeciego swiatła stop k
            DACAR.team

            Komentarz


            • #7
              ok dzięki bardzo.A mam jeszcze jedno pytanie czy te środkowe pokrętło jak zciągałes to trzeba najpierw tą całą ramkę odczepić tą wokół radia i pokręteł i czy poprostu złapać kombinerkami to środkowe pokrętlo i pociągnąć.co najpierw trzeba zrobić.

              Komentarz


              • #8
                Nie musisz sciągać ramki, złap kombinerkami przez jakąś szmatke i ciągnij. Przyda się też pęsetka do włożenia żarówki.
                Pozdro!
                OCTAVIA '01

                Komentarz


                • #9
                  ok dzięki za wszystkie odpowiedzi.Jak tylko złapie czas to bede grzebał.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X